Rozkosz smaku płynąca z pieczywa… Zapraszamy do zapoznania się z markami pieczywa, które w kilku krokach możecie Państwo otrzymać z naszych produktów:
FermFresh-Goldling, FermFresh-Roggen oraz FermFresh-Kürbis.


Natura Zbóż

Chleb mieszany z przewagą żyta – doskonałe połączenie ziaren żyta i kiełków pszenicy w chlebie o przeważająco żytnim charakterze. Jednakże przez zawartość mąki pszennej chleb posiada delikatniejszy miękisz od typowego chleb żytniego. Niepowtarzalny smak chleba płynie z naturalnych i całych- nieprzetworzonych składników zbóż z delikatnie wyczuwalnym , naturalnym zakwasem żytnim.

pobierz


Pieczywo Dar Zbóż

Kiełki pszeniczne – idealne uzupełnienie w smacznym pieczywie. Pieczywo z kiełkami pszenicy otwiera wiele wspaniałych możliwości dla fizjo- logii żywienia i zdrowotnych wartości naturalnego sposobu odżywiania się. Pieczywo zawiera ważne składniki odżywcze zawarte w kiełkach przenicy m.in. składniki balastowe i mineralne, a także witaminęy: B1, B2, C oraz E.

pobierz


Ziarno Żyta

Chleb żytni z pełnymi ziarnami żyta o bogatej wartości odżywczej i znaczeniu dla codziennej diety. Pieczywo jest świetnym źródłem składników mineralnych, szczególnie manganu, magnezu, fosforu, potasu, żelaza, krzemu, fluoru, wapnia, sodu i jodu. Zawiera witaminy z grupy B (B2, B6, niacyna, kwas foliowy) oraz witaminy E. Charakteryzuje się dużą zawartością błonnika pokarmowego.

pobierz


DynioVit

Chleb DynioVit to pieczywo pszenno – żytnie o dużym udziale mąki żytniej z zawartością pestek oraz soku z dyni – otrzymywanego z jej miąższu. Pestki dyni charakteryzują się brakiem cholesterolu, dużą zawartością błonnika oraz białka i składników mineralnych, np. żelaza, cynku, selenu i kwasu foliowego. Sok z miąższu dyni jest niskokaloryczny i łatwostrawny a także posiada szereg składników pożądanych w codziennym jadłospisie, w tym witamin i minerałów,przede wszystkim witaminy C, witamin z grupy B, kwasu foliowego oraz karotenoidów.

pobierz


Snack To Go

Snack to go – przekąska „na drogę” prosto z piekarni! To odpowiedź na tzw. „mobile eater”, współczesnego konsu- menta, który je poza domem, w międzyczasie lub zamiast dania głównego posila się rozmaitymi przekąskami – to już codzienność…Są idealne do wypiekania w sklepie dzięki czemu otrzymujecie Państwo świeże pieczywo kilka razy dziennie. Produkt jest łatwy do przygotowania dzięki prostemu oddzielaniu pieczywa (wypiek modułowy- sztuka przy sztuce na blasze 60 x 40), z którego otrzymać możemy różnorodne smaki.

pobierz


Burger Buła

Bułka typu hamburger z ziarnami żyta, kiełkami pszenicy oraz naturalnym zakwasem żytnim. Typowy regularny miękisz „hamburgerowy” z ciemnym odcieniem. Bułka z lśniącą skórką i widocznymi ziarnami.

pobierz


Sandwich Bagietka

Mini bagietka kanapkowa z kiełkami pszenicy, pełnymi ziarnami żyta i naturalnym zakwasem żytnim. Lekki miękisz typowy dla bagietki z widocznymi ziarnami w miękiszu.

pobierz


Panini

Pieczywo kanapkowe w stylu włoskiej ciabatty z dużymi porami w miękiszu oraz widocznymi ziarnami żyta, w wersji grillowanej.

pobierz


Koktajlowe bułeczki z dynią

Bułki pszenne o charakterystycznym, trójkątnym kształcie z pestkami oraz sokiem z dyni.

pobierz


Dyniowe Żyto

Chleb z przewagą mąki żytniej, pestkami dyni i sokiem z dyni.

pobierz


Sandwich Light

Niezwykle lekki chleb pszenno- żytni z pełnymi ziarnami żyta oraz nutą naturalnego zakwasu żytniego. Pieczywo o delikatnym miękiszu i chrupiącej, lśniącej skórce.

pobierz


Słodowe Żyto

Chleb z przewagą mąki żytniej o charakterystycznej barwie i wyraźnie słodowo – żytnim smaku, z jęczmieniem oraz ziarnami.

pobierz


Chleb Buena Vita

Chleb długo wyrastający o charakterystycznym, luźnym i delikatnym miękiszu (z większymi dziurami) oraz bogactwem ziaren.

pobierz


Ziarno Gryki

Chleb pszenny z całymi ziarnami gryki. Rustykalny chleb pszenny uzupełniony naturalnym smakiem całych ziaren gryki w kreacji posypki kaszy manny.

pobierz


Gryczanin

Chleb żytnio – pszenny z całymi ziarnami gryki. Nowatorska, owalna forma chleba to całkowita innowacja w estetyce podania pieczywa. Połączenie żytniego charakteru ze swojskim smakiem świeżych ziaren gryki.

pobierz