Inspiracje smakiem

Ciasto w kilka minut

Naturalne składniki w naszych produktach są już wstępnie sfermentowane dzięki czemu zyskuje się czas na własne dojrzewanie ciasta.

Produkty FermFresh w odpowiednich ilościach można dodawać do bazowego ciasta zakładowego. Zawartość kwasu w produktach FermFresh pozwala nadać odpowiedni charakter ciastom zakładowym, ukwasić , bądź dokwasić, nadać smak i odznaczający się charakter.

Produkowane na co dzień ciasta do tradycyjnego pieczywa pszennego lub mieszanego zyskają dzięki temu nowy wymiar,  dający potencjał rozwoju asortymentu z jednoczesną oszczędnością czasu potrzebnego na wprowadzanie nowych receptur, szkolenie personelu etc.

W dobie braków kadrowych produkty ułatwiające produkcje w łatwy sposób urozmaicające asortyment, w dodatku naturalne to istotna alternatywa dla producentów pieczywa.

Firma Uniferm

UNIFERM jest producentem surowców piekarniczych działającym w całej Europie. Może poszczyci się ponad 250 letnią tradycją produkcyjną i dystrybucyjną. Od 25 lat na firma obecna na rynku polskim.

Produkty FermFresh

UNIFERM Polska oferuje swoim klientom bogaty asortyment: drożdży piekarskich, polepszaczy do chleba i bułek, mieszanek oraz środków dla cukiernictwa.

Social Media