Producent

Uniferm

Jesteśmy samodzielnym przedsiębiorstwem oferującym Państwu szeroką gamę surowców piekarniczych. Od ponad 250 lat produkujemy drożdże. Od tego czasu wiele się zmieniło, ale nasze zadanie pozostaje bez zmian: produkcja najlepszych surowców piekarniczych dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

Myślimy globalnie

Przyszłościowe myślenie w kreacji produktów, znakomite produktowe know-how oraz intensywne kontakty na rynku krajowym i zagranicznym zapewniły nam pozycję lidera w branży. Pragniemy, by pieczywo z zastosowaniem naszych produktów zachwycało konsumentów smakiem, zapachem, a także wyglądem.

Piekarstwo to nasze hobby

Drożdże piekarskie, środki do pieczywa, produkty fermentacyjne czy kwasy piekarnicze UNIFERM, są podstawami do produkcji najwyższej jakości pieczywa.Wcześniejsza wiedza na temat życzeń konsumenta jest jedną z najważniejszych recept sukcesu. Stale monitorujemy rynek, by wprowadzać coraz to nowe, obiecujące produkty. Dzięki temu UNIFERM to kombinacja 250 letniego doświadczenia, osiągnięć technologicznych i kompetentnej obserwacji trendów konsumenckich.

Postęp i tradycja pod jednym dachem…

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie fermentacji… Wypiekajcie Państwo naturalnie!

Od samego początku UNIFERM stawia na naturalne produkty fermentacyjne najwyższej jakości – zarówno jeśli chodzi o produkty klasyczne, jak i innowacje: drożdże UNIFERM, UNIFERM Ferment-Sauer i UNIFERM Goldlinge. Od ponad 10 lat dodatki konsekwentnie zastępowane są przez naturalne surowce fermentacyjne.

Dbamy o Państwa Ofertę

Chcą Państwo zrealizować plany biznesowe – ze zróżnicowaną ofertą produktów najwyższej jakości na pewno się to Wam uda. Aby utrzymać wiodącą pozycję w branży należy uwzględniać trendy konsumenckie takie jak: naturalność, rosnącą świadomość zdrowotną i wymagania smakowe. UNIFERM wspiera Państwa przez swoją szeroką ofertę: drożdży, środków do pieczywa oraz specjalistycznych produktów dla Państwa piekarni i cukierni.

Mamy wszystko co potrzebne

Komu zależy na wypiekach o stałej, najwyższej jakości, musi zdać sie na swoich dostawców. Chodzi o zaufanie, szybkie dostawy i pewną jakość surowców. Dlatego mają Państwo wszystko pod jednym adresem – UNIFERM oferuje pełen asortyment produktów: od chrupiących bułeczek po produkty cukiernicze.

Firma Uniferm

UNIFERM jest producentem surowców piekarniczych działającym w całej Europie. Może poszczyci się ponad 250 letnią tradycją produkcyjną i dystrybucyjną. Od 25 lat na firma obecna na rynku polskim.

Produkty FermFresh

UNIFERM Polska oferuje swoim klientom bogaty asortyment: drożdży piekarskich, polepszaczy do chleba i bułek, mieszanek oraz środków dla cukiernictwa.

Social Media